Punts d’atenció Espai Situa’t al territori: Amb motiu de les mesures de seguretat per la Covid19, les demandes s’atendran únicament per telèfon o correu electrònic. Disculpeu les molèsties.

 

Barcelona (esquerra i litoral)
Sants Montjuic, Ciutat Vella, Sarrià Sant Gervasi, Gràcia, Eixample (esquerra i Sant Antoni) i L’Hospitalet de Llob.
Tel. 656 765 488
espaisituat@salutmental.org

Barcelona (dreta i nord)
Nou Barris, Horta-Guinardó, Sant Andreu, Sant Martí i Eixample (dreta, Sagrada Família, Fort Pienc).
Servei gestionat per AREP Salut Mental:
Tel. 606 605 887
noubarris@activatperlasalutmental.org

Barcelonès Nord
Santa Coloma, Badalona, Sant Adrià de Besos i Maresme.
Tel. 605 408 243
gramenet@activatperlasalutmental.org

Baix Llobregat
Tel. 605 633 497
santboi@activatperlasalutmental.org

Camp de Tarragona
Servei gestionat per Associació La Muralla Ment i Salut
Tel. 636 045 434
tarragona@activatperlasalutmental.org

Catalunya Central – Bages
Tel. 635 191 300
bages@activatperlasalutmental.org

Catalunya Central – Anoia
Temporalment inactiu.
Tel. 654 24 94 14
anoia@activatperlasalutmental.org

Demarcació de Girona
Tel. 605 867 971
girona@activatperlasalutmental.org

El Prat de Llobregat
Tel. 651 715 466
elprat@activatperlasalutmental.org

Garraf
Servei gestionat per l’Associació Salut Mental Garraf | Afammg
Tel. 654 545 505
garraf@activatperlasalutmental.org

Lleida – Segrià
Servei gestionat per l’Associació Salut Mental Ponent:
Tel. 615 374 572
lleida@activatperlasalutmental.org

Pirineu – Lleida
Tel. 665 285 057
pirineulleida@activatperlasalutmental.org

Terres de l’Ebre
Tel. 656 354 695
terresdelebre@activatperlasalutmental.org

Vallès Occidental 
Tel. 605 652 603
sabadell@activatperlasalutmental.org

Vallès Oriental
Servei gestionat per l’Associació Daruma
Tel. 656 351 662
vallesoriental@activatperlasalutmental.org

Les persones que resideixin en comarques no incloses al llistat, o amb serveis inactius, poden dirigir-se a l’Espai Situa’t que considerin més adient.

    El teu nom

    On vius? (codi postal)

    Correu electrònic

    Assumpte

    Missatge

    He llegit i accepto la política de privacitat.