Contacte

Federació Salut Mental Catalunya
info@activatperlasalutmental.org
c/Nou de Sant Francesc, 42, Local
08002 Barcelona
Tel. 93 272 14 51
Espai Situa’t: espaisituat@salutmental.org
Comunicació: comunicacio@activatperlasalutmental.org

Espai Situa’t Baix Llobregat
santboi@activatperlasalutmental.org
Associació Equilibri
Can Jordana
C/Ebre, 27, 08830 Sant Boi de Llobregat
Tel. 936 351 237 | 605 63 34 97

Espai Situa’t Barcelona Ciutat (dreta nord)
Nou Barris, Horta-Guinardó, Sant Andreu, Gràcia i
Eixample (Sagrada Família, Fort Pienc i dreta Eixample)

noubarris@activatperlasalutmental.org
Associació AFEM Nou Barris
Centre Integral de Salut Cotxeres
Av. dels Quinze, 18-30, planta baixa. 08016 Barcelona
Tel. 93 408 72 75 | 675 93 93 26

Espai Situa’t Barcelonès Nord
gramenet@activatperlasalutmental.org
Associació AMMAMME (Amics del Malalt Mental)
C/Nàpols, 41 (Centre Cívic Llatí)
08921 Santa Coloma de Gramenet
Tel. 638 87 05 25

Espai Situa’t Catalunya Central – Anoia 
igualada@activatperlasalutmental.org
ESPAI SALUT
Plaça Espanya, 8 1r pis
08700 Igualada
Tel. 654 249 414

Espai Situa’t Catalunya Central – Bages
manresa@activatperlasalutmental.org
Associació Salut Mental Bages
C/Arquitecte Montagut, 6. Baixos. 08243 Manresa
Tel. 93 876 25 08 | 635 19 13 00

Espai Situa’t Garraf
vilanova@activatperlasalutmental.org
Associació AFAMMG
C/Jardins de Francesc Macià, s/n (Centre Cívic Sant Joan)
08800 Vilanova i la Geltrú
Tel. 93 816 90 34 | 654 54 55 05

Espai Situa’t Demarcació Girona
girona@activatperlasalutmental.org
Hotel d’entitats de Girona. Carrer de la Rutlla, 22
17002 Girona
Tel. 972 21 89 32 | 605 867 971

Espai Situa’t Camp de Tarragona
tarragona@activatperlasalutmental.org
Associacions La Muralla i Aurora
Hotel Entitats Tarragona
c/Pons d’Icart s/n, 6è, sala 8
43004 Tarragona
Tel. 977 22 45 23 | 605 97 73 55

Espai Situa’t Terres de l’Ebre
terresdelebre@activatperlasalutmental.org
Associació de Familiars de Malalts Mentals de les Terres de l’Ebre
> Atenció a Tortosa:
Plaça dels Dolors,1   1r pis
43500 Tortosa
Tel. 977 894 056 | 656 35 46 95
> Atenció a  Amposta:
Espai de Treball Comunitari: Av. Catalunya 103-109
43870 Amposta
Tel.: 977 261 823 | 656 35 46 95

Espai Situa’t Terres de Lleida
lleida@activatperlasalutmental.org
Salut Mental Ponent
Espai de Salut
C/Henry Dunant ,1
25003 Lleida
Tel. 615 37 45 72

Espai Situa’t Vallès Occidental
sabadell@activatperlasalutmental.org
Associació Salut Mental Sabadell
C/Leonardo da Vinci, 81
08204 Sabadell
Tel. 93 727 48 40 | 605 65 26 03

Espai Situa’t Vallès Oriental
vallesoriental@activatperlasalutmental.org
> Atenció a Granollers
Associació DARUMA
Av. del parc, 9, planta 3ª
08402 Granollers
Tel.: 93 870 12 74 | 656 351 662
>Atenció a La Garriga
Associació El Far
Carrer Pere Ballús, 13
08530 La Garriga
Tel.: 656 351 662

El teu nom

On vius? (codi postal)

Correu electrònic

Assumpte

Missatge

He llegit i accepto la política de privacitat.