Els Espai Situa’t tenen un horari flexible, per contactar-hi escriu un correu electrònic o truca-hi primer.

Barcelona (esquerra i litoral)
Les Corts, Sants Montjuic, Ciutat Vella, Sarrià Sant Gervasi, Gràcia, Eixample (esquerra i Sant Antoni) i L’Hospitalet de Llob.
Tel. 656 765 488
espaisituat@salutmental.org
c/Nou Sant Francesc, 42 (local Salut Mental Catalunya) – 08002 Barcelona

Barcelona (dreta i nord)
Nou Barris, Horta-Guinardó, Sant Andreu, Sant Martí i Eixample (dreta, Sagrada Família, Fort Pienc).
Servei gestionat per AREP Salut Mental:
Tel. 606 605 887
noubarris@activatperlasalutmental.org
Avinguda dels Quinze, 18 – 08016 Barcelona

Barcelonès Nord
Santa Coloma, Badalona, Sant Adrià de Besos i Maresme.
Tel. 605 408 243
gramenet@activatperlasalutmental.org
C/ Major 67 Santa Coloma de Gramenet

Baix Llobregat
Tel. 605 633 497
santboi@activatperlasalutmental.org
Passeig President Josep Tarradellas, 25 – 08830 Sant Boi Llobregat

Camp de Tarragona
Servei gestionat per Associació La Muralla Ment i Salut
Tel. 636 045 434
tarragona@activatperlasalutmental.org
C/ Pons d’Icart s/n 6è (sala 8) – 43004 Tarragona

Catalunya Central – Bages
Tel. 635 191 300
bages@activatperlasalutmental.org
C/ Arquitecte Montagut 6 baixos – 08243 Manresa

Catalunya Central – Anoia
Temporalment inactiu.
Tel. 654 24 94 14
anoia@activatperlasalutmental.org
Plaça Espanya 8 1r – 08700 Igualada

Demarcació de Girona
Tel. 605 867 971
girona@activatperlasalutmental.org
C de la Rutlla 22 – 17002 Girona

El Prat de Llobregat
Tel. 651 715 466
elprat@activatperlasalutmental.org
C/ Lo Gaiter del Llobregat (Centre Cívic Palmira Domènech) 112 – 08820 El Prat del Llobregat

Garraf
Servei gestionat per l’Associació Salut Mental Garraf | Afammg
Tel. 654 545 505
garraf@activatperlasalutmental.org
Jardins de Francec Macià (Centre Cívic Sant Joan) s/n – 08800 Vilanova i la Geltrú

Lleida – Segrià
Servei gestionat per l’Associació Salut Mental Ponent:
Tel. 615 374 572 – 973 221 019
lleida@activatperlasalutmental.org
c/Henri Dunant, 1 1r pis (Espai Salut) – 25003 Lleida

Pirineu – Lleida
Tel. 665 285 057
pirineulleida@activatperlasalutmental.org

  • Tremp: dilluns i dimecres tarda (local Associació Alba Jussà: c/Pau Casals, 1 – 25620 Tremp)
  • Sort: dimarts i dijous matí (local Salut Mental Pallars: c/Major, 64 – 25560 Sort)
  • La Pobla de Segur: divendres matí (Casal Cívic La Pobla de Segur: Sant Miquel del Pui, 64 – 25500 La Pobla de Segur)

Terres de l’Ebre
Tel. 656 354 695
terresdelebre@activatperlasalutmental.org
Plaça dels Dolors 1 1r pis – 43500 Tortosa
C/Agustina d’Aragó, 39, baixos – 43870 Amposta

Vallès Occidental 
Tel. 605 652 603
sabadell@activatperlasalutmental.org
C/ Leonardo da Vinci 81 – 08204 Sabadell

Vallès Oriental
Servei gestionat per l’Associació Daruma
Tel. 656 351 662
vallesoriental@activatperlasalutmental.org
AV Del parc 9 planta 3a – 08402 Granollers

Les persones que resideixin en comarques no incloses al llistat, o amb serveis inactius, poden dirigir-se a l’Espai Situa’t que considerin més adient.

    El teu nom

    On vius? (codi postal)

    Correu electrònic

    Assumpte

    Missatge

    He llegit i accepto la política de privacitat.